Sayfalar

1 Aralık 2012 Cumartesi

Erkeği geri döndürmenin yolları


Erkeği geri döndürmenin yolları konusundan önce erkeği geri döndürme duası diyerek internette yüzlerce arama yapmışınızdır.
Bu tür erkeği geri döndürme büyüsü gibi arayışlara gitmenizin ruh sağlığınızın iyiye gitmediğinin işareti olduğuna emin olabilirsiniz.Şunu öncelikle söylemeliyim ki büyüyle falan erkeği geri döndüremezsiniz.İnternette pek çok yerde sözüm ona medyumlar ağlarını germiş bu zor durumdaki hanımları sömürmek için bekliyorlar.
Hanımlar unutmayın ki bugün yirmibirinci yüzyılda yaşıyoruz ve büyü ve büyücülerin üfürükcülerin foyaları artık meydana cıktı.
Peki ayrıldığımız erkeği nasıl geri döndürebiliriz?

erkekleri etkilemenin yolları
Erkeği etkileme yolları
Merak etmeyin size anlatacağımız Erkeği geri kazanma formülleri ile sizi terk eden erkek arkadaşınızı kısa sürede geri kazanacak ve kendinize bağlayacaksınız.
Muhtemelen şu anda onu tekrar nasıl geri kazanacağınızı düşünmeye başladınız. O olmadan bir geleceği hayal bile edemiyorsunuz. Hüzün, depresyon, panik ve benzeri pek çok duyguyu aynı anda hissetmektesiniz.
Korkunuz, şimdilerde eski olan erkek arkadaşınızı tamamen geri kazanamamak, onun bir başkasına aşık olması ve sizin de onu sonsuza dek kaybetmeniz. Böylesi zamanlarda böyle düşüncelere kapılmanız normal ama duygularınızın hareketlerinizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz.


Erkek arkadaşınızı  ne kadar çok severseniz sevin, ne kadar çok bağlanırsanız bağlanın yinede erkeği geri döndürme büyüsü yerine,erkeği geri döndürmenin yolları konusunda bilgi sahibi olmanızın sizi daha iyi hissettireceğini söyleyebiliriz.

Erkeği geri kazanma formülü elbette var.Fakat erkeği geri döndürmek için, ilişkinizin daha önce ne kadar uzun sürdüğü ile doğru orantılıdır. Uzun süren ilişkiler erkeği geri getirme yolları için zorlu bir viraj demektir ve bu virajdan dönmek oldukça zor olabilir.

Öncelikle bir erkeği geri döndürmek için sevgi sözlerimizden en anlamlılarından biri olan ‘Gözden ırak olan gönülden de ırak olur’ cümlesidir. Bu cümle gerçek anlamda doğrudur. Eski sevgilinizi siz uzun zamandan beri görmemiş olsanız ve hala yalnızca onu istediğinizi düşünmeniz, onun da aynı düşünceye sahip olduğunu göstermez. Bu nedenle her zaman eski sevgilinizin sizi görebileceği yerlere gitmenizi tavsiye ediyoruz.

Sizi gördüğünde eski tatsız günleri değil güzel geçirdiğiniz günler aklına gelerek sönmüş ateşin yeniden alevlenmesini sağlayacaktır.
Onu takip edebilir ve yoluna çıkmak isteyebilir, gittiği mekanlara gitmek gibi sürekli sizi görmesini sağlamanız, erkeği geri döndürmenin yolları arasında önemli başlıklardan biridir. Ayrıca bu durumda öyle fazla bir şey yapmanıza da gerek kalmayacağına emin olabilirsiniz.
Erkeği geri döndürmenin yolları arasında yine bir başka konu yukarıda söylediğimiz gibi ayrılığın sebebinin sizden kaynaklandığı ise kesinlikle karşısına çıktığınızda bu hatayı yapmadığınızı ona hissettirmelisiniz.

Erkeği geri döndürmeyi zor bir hale getiren konulardan biri de aradan geçen zamanın oldukça uzun olmasıdır. Ayrılmanızın ardından ne kadar uzun zaman geçerse erkeği geri getirmek o derecede tehlikeye girecektir.

Eğer seviyor ve onu istiyorsanız arayı uzatmadan atağa geçmelisiniz.
Eski erkek arkadaşınızla ayrılığınızı uzun tuttuğunuz bu arada eski sevgilinizin muhtemelen yeni bir sevgili bulacağını aklınızdan çıkarmamalısınız.


Erkeği geri döndürmenin altın formülleri

 • -Ayrılık sonrası eski sevgilinize karşı sinirli ,depresif ve kaba hareketlerde bulunmaktan kaçının.
 • -Herhangi bir yerde karşılaştığınızda ona karşı gayet neşeli görünün,sanki hayatınızda daha önce hiçbirşey olmamış gibi eğlenceli bir imaj çizin.
 • -Dış görünüşünüze dikkat edin,saçınız,makyajınız,kıyafetiniz düzgün olsun.
 • -Sizi çok iyi durumda görmek eski sevgilinizin kafasını karıştıracak ve sizinle yaşadığı anları aklından geçirmeye başlayacaktır
 • -Eski sevgilinizle iletişime geçmek için sosyal medyayı kullanabilirsiniz. Mutlaka eski sevgilinizin bir Facebook hesabı vardır.  Aranızda her ne yaşanmış olursa olsun, Facebook üzerinden ona basit ve kısa bir mesaj göndererek onunla iletişime geçmenin ilk adımını atabilirsiniz. Mesajınız aşağıdaki gibi olabilir;


Merhaba XYZ (XYZ yerine eski sevgilinizin adını yazın),
Aramızdaki tüm kırgınlıkları unutup sana bir “merhaba” demek istedim.  Umarım herşey yolundadır.
Sevgilerimle,
ABC (ABC yerine kendi adınızı yazın)

 • Dediğim gibi bu basit ve kısa mesaj kesinlikle eski sevgilinizin dikkatini çekecektir. Eğer bu mesajınıza cevap gelmezse, muhtemelen eski sevgilinizin bir sevgilisi var yada size hala çok kızgın olduğu için sizinle görümek istemiyor demektir. Bu durumda eski erkek arkadaşınızı geri kazanmak için bir müddet daha bekleyip, doğru zamanda tekrar atağa kalkmalısınız. Eğer bu mesajınıza eski sevgilinizden cevap gelirse, onu geri kazanmak için doğru yoldasınız demektir. Eski sevgilinizin size gönderdiği mesajın içeriği her ne olursa olsun, cevaben yazacağınız mesajlar oldukça nazik, kibar ve saygı çerçevesinde yazın.
 • Ortamı ısıtmak için gidişata göre 3.- 4. mesajdan sonra beraber paylaştığınız eski güzel anılarınızdan bahsedebilirsiniz. Böylece mesajlaşmalar gitgide daha samimi olacak ve flörtleşme moduna gireceksiniz. Artık ona açılmanın uygun zaman olduğunu hissettiğinizde, onu dışarıda bir yemeğe davet edebilir veya düşüncelerinizi paylaşmak için onu telefonla aramak istediğinizi söyleyebilirsiniz.
 • -Onu günde bir defadan fazla aramayın. Ve ona, yalvaran bir sesle değil sakince bir barışma buluşması teklif edin. İstekli ama yalvarmayan kadın, her zaman erkeğin gözünde ulaşılmak istenen kadındır.
 • Onunla konuşurken, onu çok özlediğinizi, hayatınıza giren hiç kimsenin onun yerini dolduramadığını, onu kaybettikten sonra çok pişman olduğunuzu ama ona geri dönmekte gururunuzun size engel olduğunu söyleyebilirsiniz. Daha önce eski erkek arkadaşınızın sizi neden terkettiğini, yada bu ilişkinin neden bittiğini iyice analiz etmiş ve sebepleri doğru şekilde belirlemiştiniz.
 • Konuşmanız sırasında bu analiz sonuçlarını kullanarak, söylemleriniz ve davranışlarınızla artık sevgilinizin sizi terketme sebeplerini birşekilde ortadan kaldırdığınızın hissini vermelisiniz. Örneğin, sevgiliniz sizi ona yeteri kadar vakit ayıramadığınızdan terketmiş ise, cümleleriniz arasında “artık işlerinizi yoluna koyduğunuzu ve kendinize ve sevdiklerinize yeteri kadar vakit ayırabildiğinizi” söyleyebilirsiniz. Konuşmanızda, lafı çok fazla dolandırmadan, yeniden onunla birlikte olmak istediğinizi söyleyin. Bunu söylerken samimi ve özgüvenli davranın.

Eğer tüm bunlara rağmen ilişkideki durum iyice kronik hale gelmişse mutlaka bir uzmandan destek almalısınız.Erkeği geri kazanmanın yolu biraz erkek psikolojisini anlamaktan geçer.
Sevdiğiniz erkeği geri kazanmak için denediğiniz bütün yollar kapandıysa,size son olarak önerebileceğimiz Eski erkek arkadaşı geri kazanma formülü adlı kitaptaki taktikleri uygulamanız.

Artık eski erkek arkadaşınızı etkilemenin tek yolu, onun direkt bilinçaltını etkileyecek teknikler uygulamaktır. Erkeğin DNA’sı, karşı cinsten gelen sıradışı bir davranışa karşı değişik bir tavır sergilemesi ve bu sıradışı davranışa karşı koymaya uygun değildir.
Etkili bilinçaltı formülü ile onun bilinçaltını etkileyip  size geri dönmesini sağlayabilirsiniz.Dediğim gibi bu işin uzmanından destek almanız.Tek ihtiyacınız olan şey, onun psikolojisini etkilemektir. Bunun için “Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü kitabı”, size en büyük desteği verecektir.

Özetle, eski sevgilisini geri kazanmak isteyip ne yapacağını bilmeyen bayanlar için hazırlanmış olan “Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü” sayesinde ayrılmış olduğunuz sevgilinizi  çok kısa bir sürede yeniden elde edeceksiniz.Kitabın resmi sitesinden buraya tıklayarak kitabı indirebilirsin.

Şayet erkekleri etkilemenin yolları hakkında arayış içindeyseniz ve bir erkeği etkilemenin yollarını arıyorsanız yukarıdaki kitap size fayda sağlamaz.Bunun için size Erkekleri etkileme ve kendine bağlama sanatı kitabı'nı önerebiliriz.

Bu kitap ile erkekleri nasıl etkilemeyi başarabileceğinizi, ne şekilde kendine bağlayacağınızı formüle etmiş bir ilişki koçu rehberdir.

"Erkekleri etkileme ve kendine bağlama sanatı kitabı" bir erkeği aşama aşama nasıl kendinize bağlayacağınızı anlatıyor ve odaklıpazar güvencesi altında satışa sunulan dijital bir e-kitaptır.

Bu kitaplar dijital bir ürün olduğu için,beklemeden bilgisayarınıza,tabletinize yada cep telefonunuza indirerek mucize yöntemleri hemen kendinizde test edebilirsiniz.

Erkekleri elde etme ve kendine bağlama sanatı kitabı hakkında daha detaylı bilgiye "buradan"ulaşabilirsiniz.

Unutmayın, erkeği size geri döndürecek sihirli bir formül yok. Eğer onu gerçekten geri döndürmek istiyorsanız, bunun için emek vermelisiniz. Onunla ilişkinizin neden bittiğini iyi analiz etmeli ve ilişkinin bitmesine neden olan sebeplerin artık üstesinden geldiğinizi ona hissettirmelisiniz.
Unutmayın! Eski erkek arkadaşınızla ayrılığınızı uzun tuttuğunuz bu arada eski sevgilinizin muhtemelen yeni bir sevgili bulacağını aklınızdan çıkarmamalısınız ve hemen harekete geçmelisiniz.
 Bu yüzden endişelenmenize gerek yok doğru zamanda doğru yerde belirtmiş olduğumuz formülleri uygulamak en doğru davranış olacak ve size kısa sürede geri dönecektir.

Erkeği geri döndürmenin yolları ile ilgili aramalar;


 • Erkeği geri döndürmek
 • erkekleri geri kazanmanın yolları
 • sevgiliyi geri döndürme yolları
 • erkeği geri kazanmanın yolları
 • giden erkeği geri döndürmenin yolları
 • erkeği geri döndürme yolları
 • erkeği geri döndürme duası
 • erkekleri döndürmenin yolları
 • bir erkeği geri döndürmenin yolları
36 yorum:

 1. melekler mekanı2 Aralık 2012 04:55

  Ayrılığa neden olan şeyi siz yaptıysanız eğer,erkeğinizi ikinci bir şansı hak ettiğinize dair ikna etmeye çalışmalısınız.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. o nasıl olcak işte

   Sil
  2. kitapta bunun formülü var

   Sil
 2. Giden erkeği geri döndürme yolları e kitap işe yrıyomu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bence yaramz böle bişi

   Sil
 3. Bu kitaptaki taktikler ayrılıp hiç konuşmadığım görmediğim eski erkek arkadaşımın bana ulaşmasını sağlar mı?

  YanıtlaSil
 4. Kitabı telefona indirmek mümkün mü?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Akıllı telefona indirebiliirsin ben öyle yaptım.

   Sil
 5. Kitabı havale yoluyla ödedim ne kadar sürede bana ulaşır?

  YanıtlaSil
 6. Kitabı android sistemli cep telefonuna indirebilir miyim?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet android ve akıllı telefona indirilebiliyor

   Sil
 7. Ben bu kitabı aldım ama eski erkek arkadaşım benimle hiç bir şekilde konuşmuyor ayrılık üzerinden neredeyse 1 ay geçti yapmam gereken herşeyi yaptım ama faydasız. Son çare kitabı aldım ama adam benimle ne görüşüyor ne konuşuyor, zaten mesafe olarak uzağız. Bu taktikleri uygulamam için ufak da olsa bir iletişim gerekli. Uzaktan uzağa bişey yapamıyorum dolayısıyla uygulamaya koyduğum şeyleri de eyleme geçiremiyorum. Ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

  YanıtlaSil
 8. beni terketti onu pisman ediyorum gayet sakin tavirlarim onu pisman etti ;-)  YanıtlaSil
 9. bu kitabı alan biri nasıl alındığını bana ayrıntılarıyla anlatabilirmi bende almak istiyorum ama nasıl alabilceğimi bilmiyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. eski erkek arkadaşı geri kazanma formülü kitabını ben aldım canım.kitap e-kitap olduğu için bilgisayarına indirerek okuyabiliyorsun.yani kitapcılarda felan yok.benim kitabı aldığım sitenin linkini veriyorum>>> http://www.eski-erkek-arkadasi-geri-kazanma-formulu.com/

   Sil
 10. bnden uzakta onu goremiyorum gururlu bir yapim var ve surekli insanlarn ne soyleycklerini dusunuyrm ve bnden ayrildktan sonra uzerinden iki ay bile gecmdn baska biriyle ckmaya basladi dogum gununde ona msj attgmda cvp verdi ama daha sonra cvp falan yazmadi hatta bni engelledi face den ne yapmaliym bilmiyorm ayrilgmzn uzernden iki yil gecti ve iki yildr o kizla cikiyor ama o birini koly seveblck biri degl ne ypmalym bna bi cvp yazn ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sende benim gibi iki yıldır onu unutamadın anlaşılan.bende senin durumundayım canım kahrolasını bir türlü unutamıyorum.benimkide facede engelledi.ama umudumu kaybetmedim onu hala çok seviyorum ve elbet onunda beni sevdiğini biliyorum ve bana birgün mutlaka dönecek bunu hissediyorum.son çare yukardaki kitaptaki taktikleride deneyeceğim.belki işe yarar.yaramazsa bile en azından çaba gösteririm.çünkü unu unutamadım ve unutacağımıda sanmıyorum

   Sil
  2. Kitaptaki taktiklerden burayada yazarmisiniz lutfen arkadaslar

   Sil
  3. unut onu

   Sil
 11. eski sevgiliden ayrılmak, insanı inanılmaz derecede yıpratan zor bir süreç. bu süreci bizzat yaşadığım için biliyorum. acaba yazılarınızda tavsiye ettiğiniz kitap gerçekten etkili mi? teşekkürler.

  YanıtlaSil
 12. kitabı az önce aldım ama bilgisayarıma indiremiorum. bilgisayarım Apple olduğu için olabilir mi? ve ne yapmalıyım ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eski erkek arkadaşı geri kazanma formülü kitabı pdf formatında bir e-kitaptır. Bu kitabı ve diğer tüm e-kitapları okuyabilmeniz için bilgisayarınızda Acrobat Reader programının kurulu olması gerekmektedir.

   Sil
  2. akıllı telefona indirirsen hiç bişeye gerek yok hemen indirip okuyabiliyorsun.

   Sil
 13. Bu kitap kesin ise yarar mi ?

  YanıtlaSil
 14. Biten bir iliski hicbir zaman eskisi gibi olmaz barissanizda olmaz o eski gunler gelmez cunki bitmis ve gömülmüstür..

  YanıtlaSil
 15. Erkek arkadaşımla ayrıldık o bana uzak bir yerde ikimizde aşka inanmazdık ama bn ona duygularımı anlatamadm bnden yapamıcam şeyler istedi lütfwn yardımcııı olun????

  YanıtlaSil
 16. Erkek arkadaşımla ayrıldık o bana uzak bir yerde ikimizde aşka inanmazdık ama bn ona duygularımı anlatamadm bnden yapamıcam şeyler istedi lütfwn yardımcııı olun????

  YanıtlaSil
 17. Sevgilimle aynı sınıftayım 3kıskançtı o kıskanmasın diye kardeşim dediğim çocuğa bile sarılmıyordum çok temiz çok saf bir çocuk ve biraz içine kapanık duygularını belli etmez bide odundur ama sevdiğini bakışıyla gülüşüyle belli eder ailesi baskı yaptı sevgilisi olmiyorlar okuldaki hocalarda öğrendi ve okulda arkadaş olmak yasakmış

  YanıtlaSil
 18. Arkadaşlar boşuna uğraşmayın ex den next olmuyo :)

  YanıtlaSil
 19. Arkadaşlar böyle yollara gerek yok unutmayalım herşey nasip ve kısmet...

  YanıtlaSil
 20. Ya onu gerçekten seviyorsan hemen pes etmeyin.unutmayın eğer siz onu düşünüyor ve unutamıyorsanız oda sizi düşünür ve unutamaz .O yüzden bence siz bir adım atın ki oda size 2 adım atsın.Ayrıca bu kitaptaki taktikleride yabana atmayın.Ne demişler edinilmiş tecrübeyi satın almak her zaman doğru bir karardır...
  Hem yemek yapmak için bile yemek kitaplarına para veriyoruz da,eski sevgiliyi geri kazanmak için hazırlanmış bir kitaba para verirken bu kadar çok düşünüyor sunuz?

  YanıtlaSil
 21. harika ya teşekkürler bu kitap işe yaradı :))

  YanıtlaSil
 22. Beni umursamıyordu çıktığımızda bile günde sadece 1defa yada 2 kez konusyoduk bnde budurmdan çok sıkılmıstim ve ayrılmak istemiştim ve şu mesajı yazdım.. Kaç haftadır halin tavrın iyice değişti.Sürekli bir şeyleri bahane edip lafları geçiştiriyorsun.Sürekli bir birini tutmayan cümleler kuruyorsun.Artik sana güvenmiyorum,seni de istemiyorum.Hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin diyorsun.Kusura bakma ben artik yapamıyorum herkes yoluna hayatına baksın. Bende insanım birazda beni düşün .Bitsin ve yolun açık olsun Mehmet... ve sonra geri dönmek istedim aradım konustuk fln sonra gene takmiyordu zoruna gitmiş heralde bna şunu dedi ayranı dökülecek birisini bul dedi bu demek trip atyo sizce arkadslar yardım edersenz sevinirim he bide buluşmk istedim bi kaç güne buluşuruz demişti yardım edermisiz arkadaslar lütfen

  YanıtlaSil
 23. Sara ile yedi yıldır ilişkide bulunduktan sonra o benimle ayrıldı, geri getirmek için elinden gelen her şeyi yaptım, ama hepsi boşuna, onu sevdiğim için o kadar çok geri istiyordum, her şeye yalvardım. , Söz verdim ama reddetti. Sorunumu arkadaşıma açıkladım ve geri getirmemde yardımcı olabilecek bir aşk doktoruyla iletişim kurmamı önerdi; ancak fikri çok düşünmüştüm, denemekten başka seçeneğim yoktu, aşk doktoruna gönderdim ve Bana üç gün önce her şeyin yoluna gireceği konusunda bir sorun olmadığını söyledi, sevgilim sara üç gün sonra onun sözleri geçti ve şaşırtıcı bir şekilde ikinci gününde döndü, 4 civarında oldu. Sevgilim sara beni aradı, çok şaşırdım, çağrıyı cevapladım ve tek söylediği, olan her şey için çok üzüldüğünü, beni geri getirmek istediğini, beni çok sevdiğini söyledi. Geri döndüğünden çok mutluydum, nasıl tekrar mutlu bir beraber yaşamaya başladık. O zamandan beri, tanıdıklarımın bir ilişki problemi olduğuna dair söz vermiştim, bu kişiye kendi problemimle bana yardım eden ve herkesten farklı olan tek gerçek aşk doktoruna atıfta bulunarak ona yardım edeceğim. Orada. Herkes bu ilişki rehberi aşk doktorunun, yardımına ihtiyaç duyabilir. ilişkinizde ya da başka herhangi bir şeyde yardıma ihtiyacı varsa ona e-kitap aldığınızda size birebir danışmanlıkta yapıyor.Sitenin linki:https://goo.gl/fe5iag

  YanıtlaSil
 24. Acı çekiyoruz be buna iyi gelcek bişey varmı

  YanıtlaSil