Sayfalar

28 Ocak 2012 Cumartesi

Eski sevgiliyi geri kazanmak

Eski sevgiliyi geri kazanma
Eski sevgiliyi geri kazanmak
Eski sevgiliyi geri kazanmak-Bu yazımızda sizlere eski sevgiliyi geri kazanmak isteyen, sevgilisinden yada erkek arkadaşından ayrılan ve duygusal yoğunlukla acı ceken ve eski sevgiliyle nasıl biraraya geleceğimizi ve onunla tekrar beraber olacağımızın basit ama etkili formüllerinden bahsedeceğiz.

 Birçok ilişkinin bitmesi belirli sebeplere bağlı görünmez çoğu zaman. İlişkideki genel uyumsuzluk bahane edilir ilişkiyi bitirmek için. Aslında gerçek bu değildir. İlişkinin bitmesinde mutlaka ve mutlaka belirli bir sebep yada sebepler vardır. Ancak kimi zaman kişi kendisine yada karşısındakine gerçeği ifade edemediği için sebepsiz yere öylece bitiverir ilişki.
Siz de o kadınlardan biriyseniz, erkeğinizi geri kazanma yollarını bilmelisiniz. Düşündük, taşındık; deneyimlerimizi değerlendirdik ve sizin için, “erkeği geri kazanma tüyoları” hazırladık. 
Gerçekten çok kötü şeyler yaşamış olabilirsiniz geçmiste,fakat hala seviyor ve ona bir şans daha vermek istiyorsanız yazıyı sonuna kadar okumaya devam edin...

İster erkek olsun, ister kadın olsun eski sevgiliyi geri kazanmak için uygulayacağımız yöntemler ilişkinin daha önce ne kadar uzun sürdüğü ile doğru orantılıdır. Uzun süren ilişkiler sevgiliyi geri getirme yolları için zorlu bir viraj demektir ve bu virajdan dönmek oldukça zor olabilir.Ama ümidinizi hiçbir zaman kaybetmeyin.

Onun sevgisini gururunuzu kaybetmeden veya yalvarıp yakarmadan da elde edebilirsiniz. Bu sandığınızdan çok daha kolaydır. Tüm bu olumsuzlukların yanı sıra onun sevgisini tekrar nasıl kazanacağınızı, hangi basit ve etkili yöntemi kullanacağınızı en iyi bilen yine de sizsiniz. Sadece bildiğinizin farkında değilsiniz.
Eski erkek arkadaşınızı geri kazanmanın yolu biraz erkek psikolojisini anlamaktan geçer. Elbette üzerinde doktora yapmanızı gerektirecek derinikte bir araştırmanın için girmenize gerek yok. Sadece aşk ve romantizme kadın ve erkeklerin daha farklı baktığını anlamanız yeterlidir. 
Eski sevgiliyi geri kazanmak konusunu zor bir hale getiren konulardan biri de aradan geçen zamanın oldukça uzun olmasıdır. Ayrılmanızın ardından ne kadar fazla zaman geçerse sevgiliyi geri getirme yolları o kadar tehlikeye girecektir. Eğer seviyor ve onu istiyorsanız arayı uzatmadan sevgiliyi geri kazanmak konusunda atağa geçmelisiniz.
Sonrasında ise eski sevgilinizin bir başkası ile sevgili olmasını, içiniz kan ağlayarak seyredesiniz.  Eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapacağınızı bilemez, kimseye açılmazsınız. Derdinizi anlattığınız arkadaşlarınızın verdiği taktikler ise ne yazıkki çoğu zaman sizi erkek arkadaşınızın gözünde komik duruma düşürmekten başka hiçbir işe yaramaz. İşte tam bu noktada profesyonel bir destek almanız gerekir.
Eski sevgiliyi geri kazanmak için uzun tuttuğunuz bu arada, eski sevgilinizin muhtemelen yeni bir sevgili bulacağını aklınızdan çıkarmamalısınız.
Her ne kadar erkeklerin genetik yapısı, yetiştiriliş tarzı, eğitimi, sosyal hayatı birbirinden farklı olsa da, erkeklerin bayanlara karşı bilinçaltı ve iç yapısı hemen hemen aynıdır.
İşte bu aynı olmanın verdiği avantajı kullanarak hazırlanmış olan “Eski Erkek Arkdaşı Geri Kazanma Formülü Kitabı ”, sevgilisi tarafından terkedilen bir bayanın tam olarak ne yapması gerektiğini basit bir dille ifade ederek, eski erkek arkadaşını geri kazanması için uygulaması son derece kolay taktikler oluşturmuştur. Adım adım anlattığı bu taktikler sayesinde, kaybedilen eski erkek arkadaşı yada sevgiliyi geri kazanmak oldukça kolaylaşmıştır.
Eski erkek arkadaşını yada eski sevgiliyi geri kazanmak isteyen bayanlara yönelik olarak hazırlanmış “Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü” isimli kitap, ihtiyacınız olan profesyonel desteği siz en iyi şekilde sunabilmektedir. Daha ilk sayfasından bu kitabın diğer kitaplardan çok daha farklı ve iyi hazırlanmış bir kitap olduğunu farkedebilirsiniz. Çünkü “Eski Erkek Erkadaşı Geri Kazanma Formülü”, erkeklerin bilinçaltını etkilemenin en iyi yollarını anlatan, sadece bayanlara özel bir kitaptır.
Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü” isimli kitaptaki taktikler, hemen hemen her bayan tarafından kolaylıkla uygulanabilen basit ama etkili psikolojik taktiklerdir. Kitap yazarlarının da söylediği gibi, eski sevgiliyi geri kazanmak için ne Angelina Jolie kadar güzel olmanıza, ne de herhangi bir özelliğinizin olmasına gerek yoktur.
Hatta ortalamanın altında bir dış görünüşe bile sahip olabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan şey, onun psikolojisini etkilemektir. Bunun için “Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü”, size en büyük desteği verecektir.
Bu kitabın temel felsefesi, eski erkek arkadaşınızın sizi yalvararak geri istemesi üzerine kurulmuştur. Yani bu kitaptan öğreneceğiniz taktikler sayesinde siz eski erkek arkadaşınıza değil, o size geri dönmek isteyecektir.  “Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü”ndeki taktikler ile eski erkek arkadaşınız yada sevgiliniz, sizi kesinlikle dünyanın en muhteşem kadını olarak görecektir.
Unutmadan eski sevgiliyi geri kazanmak kolaydır, ama sonrasında onu elde tutmak zordur. Bundan dolayı “Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü”, bayanlar için taktiklerini oluştururken ilişki sırasında da ne yapmanız gerektiğini de detaylı olarak anlatmıştır. Böylece ayrıldığınız sevgilinizi sadece geri kazanmakla kalmayıp, onun bir ömürboyu sizinle birlikte olmasını da sağlayabilirsiniz.
İlişki terapistleri tarafından özel terapi seanslarında saati $200 karşılığında anlatılan bilgilere “Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü” isimli kitapta son derece uygun bir ücrete sahip olabilirsiniz. Böylece kimseye derdinizi anlatmak zorunda olmadığınız gibi, hem paranız cebinizde kalır, hem de kısa sürede erkek arkadaşınızı geri kazanmış olursunuz.
Yani eski erkek arkadaşını yada eşini geri kazanmak isteyip ne yapacağını bilmeyen bayanlar için hazırlanmış olan “Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü” sayesinde ayrılmış olduğunuz sevgilinizi yada çok kısa bir sürede yeniden elde edebilirsiniz.
Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü” isimli kitabım  amacı; ilişki koçları tarafından pahalı seanslarda öğretilen bu bilgileri, internet kullanıcılarına oldukça uygun bir ücret karşılığı sunmaktır. Böylece alt gelir düzeyindeki bir bayan bile, dışarıda pahalıya satılan bu bilgilere kolaylıkla sahip olabilmektedir.Eski sevgilinizi yeniden kazanmak için kitabı buradan indirebilirsin.

Eski sevgiliyi geri kazanmak için bir diğer kaynak ise eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları adlı ilişki rehberi e-kitabı önerebiliriz.Yukardaki bahsettiğim eski erkek arkadaşı geri kazanma formülü kitabı sadece hanımlar için hazırlanan bir kaynaktır.

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları kitabı ise hem bayan hemde erkekler için işin uzmanı ilişki koçları tarafından hazırlanmış ve eski sevgiliyi geri kazanmak için bilinçaltı formülleri uygulayarak kısa sürede eski sevgilinizin size dönmesini sağlamaktadır.

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları kitabını da buraya tıklayarak resmi sitesinden bilgisayarınıza tablet yada cep telefonunuza kolayca indirebilirsiniz.Kitap pdf formatında dijital bir e-kitap ve şu anda indirimli fiyattan 72 tl sahip olabiliyorsunuz.
Kitabın en iyi tarafı ise e-kitap olduğu için gece saat 3 bile olsa hemen indirip okumaya ve uygulamaya başlayabiliyorsunuz.

1 yorum:

  1. Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları işe yaradı teşekkürler

    YanıtlaSil